Aaudiosłuch | Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

W naszej ofercie znajdą Państwo aparaty słuchowe zauszne, douszne oraz akcesoria, które pozwalają na komfortowe korzystanie i wykorzystanie w pełni potencjału aparatów słuchowych.

Aparaty zauszne

Najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny rodzaj aparatu słuchowego, który zakładany jest za uchem pacjenta. W ofercie aparaty ze słuchawką w uchu.

Aparaty wewnątrzuszne

Znacznie mniejsze od aparatów zausznych są aparaty umieszczane wewnątrz zewnętrznego przewodu słuchowego, dzięki czemu są praktycznie niewidoczne.

Akcesoria

Sparuj aparat słuchowy bezprzewodowo z telefonem, steruj komfortowo za pomocą pilota lub podłącz pod mikrofon stołowy. Wzbogać swój dźwięk dzięki dostępnym na rynku akcesoriom. 

Aaudiosłuch | Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe

Oferujemy pełną gamę produktową renomowanych producentów. W naszej ofercie znajdą Państwo aparat słuchowe zauszne, douszne oraz akcesoria pozwalające na komfortowe korzystanie oraz pozwalające użytkowikom w pełni wykorzystać potencjał aparatów słuchowych.

Zajmujemy się profilaktyką słuchu w szerokim zakresie, poprzez badania słuchu, dobór wysokozaawansowanych cyfrowych aparatów słuchowych- zausznych i wewnątrzusznych. Kładziemy nacisk na jakość i profesjonalizm prowadzonych badań oraz doboru aparatów słuchowych. 

Umów wizytę:

mail: Biuro@aaudiosluch.pl
tel: 600 766 520

NASZE PLACÓWKI

© 2024 OWIup